Remi protiv Olimpika u prijateljskoj utakmici

06.03.2019 u 17:41h

Danas je u TC Butmir odigrana prijateljska utakmica između ekipa Sarajeva i Olimpika, a meč je završen rezultatom 3:3.

Prvi pogodak je viđen u 17. minuti kada je Jusufi pogodio za vodstvo Olimpika. Sarajevo do izjednačujućeg pogotka stiže u 36. minuti kada na asistenciju Cruza pogađa Crnički. U samom finišu prvog poluvremena Sarajevo dolazi do još jednog pogotka. Kurdić pogađa za 2:1, te se s tim rezultatom odlazi na odmor.

Na početku drugog poluvremena Sarajevo stiže do novog pogotka ovaj put preko Šabanovića. U 60. minuti siguran sa bijele tačke bio je Osmanović. Konačni rezultat postavio je Osmanović još jednim pogotkom petnaest minuta kasnije.

Početni sastav:

Dizdarević, Šabanović, Bekić, Kurdić, Šofranac, Cruz, Mustafić, Šišić, Crnički, Kapić i Resić,

Priliku za igru u nastavku su dobili Salčin, Đokanović i Adukor.

Sljedeću utakmicu u okviru 22. kola BH Telecom Premijer lige BiH Sarajevo igra protiv Širokog Brijega. Meč će biti odigran na stadionu Pecara u nedjelju, a tri dana kasnije slijedi revanš meč četvrtfinala Kupa BiH protiv ekipe Zrinjskog u Mostaru.