FK Sarajevo logo
Sigurna pobjeda protiv FK Rudar Kakanj
Vijesti

26.01.2021 u 16:30h

FK Sarajevo danas je savladao ekipu Rudara iz Kaknja rezultatom 3:0, a golove za Bordo ekipu postigli su Handžić, Tatar i Mustedanagić.

Sarajevo je utakmicu započelo u sljedećem sastavu: Kovačević, Bešić, Miličević, Hodžić, Hebibović, Pejović, F. Hodžić, Ramić, Varešanović, Milanović, Handžić.

U prvom poluvremenu Sarajevo je povelo 1:0 golom Harisa Handžića iz slobodnjaka u 35. minuti, a prije toga poništen je pogodak gostima zbog ofsajd pozicije u kojoj se našao Šubo.

U drugom poluvremenu na terenu su se našli sljedeći igrači: Kanurić, Adukor, Dupovac, Pidro, Oremuš, Đokanović, Sušić, Mustedanagić, Tatar, Velkoski i Dervišagić.

U nastavku Sarajevo je postiglo još dva pogotka, prvo je u 71. minuti Benjamin Tatar oduzeo jednu loptu golmanu gostiju, te je nakon solo akcije i par driblinga postigao lijep pogodak, dok  u 77. minuti Mustedanagić na asistenciju Oremuša postavlja konačnih 3:0.

Fudbaleri Sarajeva sada idu u Umag gdje će odraditi sljedeći dio priprema za nastavak sezone.