FK Sarajevo logo
VISOKA POBJEDA PROTIV FAMOSA
Vijesti

25.01.2023 u 17:30h

Fudbaleri Sarajeva su odigrali drugu, ujedno i posljednju, prijateljsku utakmicu u sklopu prvog dijela zimskih priprema koje se održavaju u Međugorju. Protivnik je bio Famos iz Hrasnice, a naš tim je ostvario pobjedu rezultatom 5:1. Svih pet golova viđeno je u drugom poluvremenu, a postigli su ih Džafić, Ališah, Čataković i Guliashvili x2.

Bordo tim je prvo poluvrijeme igrao u sastavu: Šahinović, Vršajević, Martinović, Trako, Salčin, Đokanović, Čirjak, Ziljkić, Ikić, Varešanović, Oliveira.

Drugo poluvrijeme igrali su: Dizdarević, Mulalić, Ališah (Nurković), Čelik, Tomašević, Mustafić, Ramić, Guliashvili, Avramovski, Džafić, Ćataković.

Ekipa se u subotu vraća u Sarajevo, a već u utorak slijedi putovanje na glavni dio priprema u Antaliju gdje su na rasporedu i tri prijateljske utakmice.